MATCHES

12 JUNE 03:00
TURKEY
ITALY
12 JUNE 21:00
WALES
SWITZERLAND
13 JUNE 00:00
DENMARK
FINLAND
13 JUNE 03:00
BELGIUM
RUSSIA
13 JUNE 21:00
ENGLAND
CROATIA
14 JUNE 00:00
AUSTRIA
NORTH MACEDONIA
14 JUNE 03:00
NETHERLANDS
UKRAINE
14 JUNE 21:00
SCOTLAND
CZECH REPUBLIC
15 JUNE 00:00
POLAND
SLOVAKIA
15 JUNE 03:00
SPAIN
SWEDEN
16 JUNE 00:00
HUNGARY
PORTUGAL
16 JUNE 03:00
FRANCE
GERMANY
16 JUNE 21:00
FINLAND
RUSSIA
17 JUNE 00:00
TURKEY
WALES
17 JUNE 03:00
ITALY
SWITZERLAND
17 JUNE 21:00
UKRAINE
NORTH MACEDONIA
18 JUNE 00:00
DENMARK
BELGIUM
18 JUNE 03:00
NETHERLANDS
AUSTRIA
18 JUNE 21:00
SWEDEN
SLOVAKIA
19 JUNE 00:00
CROATIA
CZECH REPUBLIC
19 JUNE 03:00
ENGLAND
SCOTLAND
19 JUNE 21:00
HUNGARY
FRANCE
20 JUNE 00:00
PORTUGAL
GERMANY
20 JUNE 03:00
SPAIN
POLAND
21 JUNE 00:00
SWITZERLAND
TURKEY
21 JUNE 00:00
ITALY
WALES
22 JUNE 00:00
NORTH MACEDONIA
NETHERLANDS
22 JUNE 00:00
UKRAINE
AUSTRIA
22 JUNE 03:00
RUSSIA
DENMARK
22 JUNE 03:00
FINLAND
BELGIUM
23 JUNE 03:00
CROATIA
SCOTLAND
23 JUNE 03:00
CZECH REPUBLIC
ENGLAND
24 JUNE 00:00
SLOVAKIA
SPAIN
24 JUNE 00:00
SWEDEN
POLAND
24 JUNE 03:00
PORTUGAL
FRANCE
24 JUNE 03:00
GERMANY
HUNGARY
26 JUNE 03:00
1A
2C
27 JUNE 03:00
2A
2B
28 JUNE 00:00
1C
3D/E/F
28 JUNE 03:00
1B
3A/D/E/F
29 JUNE 00:00
2D
2E
29 JUNE 03:00
1F
3A/B/C
30 JUNE 00:00
1D
2F
30 JUNE 03:00
1E
3A/B/C/D
03 JULY 00:00
W41
W42
03 JULY 03:00
W39
W37
04 JULY 00:00
W40
W38
04 JULY 03:00
W43
W44
07 JULY 03:00
W46
W45
08 JULY 03:00
W48
W47
12 JULY 03:00
W49
W50

GROUP A

JUNE 12

Olimpico in Rome,ROME

TURKEY

03:00

ITALY

GROUP A

JUNE 12

Bakı Olimpiya Stadionu, BAKU

WALES

21:00

SWITZERLAND

GROUP B

JUNE 13

PARKEN, Copenhagen

DENMARK

00:00

FINLAND

GROUP B

JUNE 13

Saint Petersburg Stadium, St Petersburg

BELGIUM

03:00

RUSSIA

GROUP D

JUNE 13

WEMBLEY STADIUM, LONDON

ENGLAND

21:00

CROATIA

GROUP C

JUNE 14

Arena Naţională, BUCHAREST

AUSTRIA

00:00

NORTH MACEDONIA

GROUP C

JUNE 14

Johan Cruijff ArenA, AMSTERDAM

NETHERLANDS

03:00

UKRAINE

GROUP D

JUNE 14

Hampden Park, Glasgow

SCOTLAND

21:00

CZECH REPUBLIC

GROUP E

JUNE 15

Saint Petersburg Stadium, St Petersburg

POLAND

00:00

SLOVAKIA

GROUP E

JUNE 15

Estadio La Cartuja, SEVILLE

SPAIN

03:00

SWEDEN

GROUP F

JUNE 16

Puskás Aréna,BUDAPEST

HUNGARY

00:00

PORTUGAL

GROUP F

JUNE 16

Fußball Arena München,MUNICH

FRANCE

03:00

GERMANY

COPYRIGHTS © 2021 SOLARGAMES. ALL RIGHTS RESERVED.